FARMASİ GİRİŞ

Farmasi girişimci girişi nasıl yapılır?

Farmasi girişimci girişi; Farmasi resmi web sitesi www.farmasiint.com üzerinde "Giriş Yap" menüsünden T.C. No ve Cep telefonunuza gelen şifre ile giriş yapabilirsiniz. Eğer Farmasi girişimci girişi şifrenizi unuttuysanız “Şifremi Unuttum” butonuna basıp şifrenizi telefonunuza kısa mesaj ile alabilir veya 0216 430 1 999 Farmasi müşteri temsilcisinden alabilirsiniz.

Farmasi neden T.C. istiyor?

29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Farmasi, doğrudan satış firması olduğu için tüm ürünlerini satarken son kullanıcıya Fatura ile göndermek zorundadır. Yasal zorunluluk gereği bu bilgiler olmadan kayıt açılmaz. Bilgileriniz güvenli olarak sistemde tutulur ve paylaşılmaz.


Farmasi üyelik şartları nelerdir?

Farmasi üyelik şartları dine, dil’e, ırk’a, mezhebe dayalı değildir. Herkes Farmasi’ye üye olabilir ve kazanç sağlayabilir. Farmasi’ye üye olabilmek için 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmanız yeterlidir.

Farmasi üyelik işlemleri için; İsim, Soyisim, Doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl), Adres, Telefon, TC bilgilerinizin olması yeterlidir. TC vatandaşı değilseniz; size TC kimlik numarası yerine geçmesi için verilen numara ile üye, kayıt olabilirsiniz.