Farmasi üyelik için zorunlu ve tek şart; üye adayının 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmasıdır. Farmasi’ye üye olmak için tarafınızdan herhangi bir belge yada form istenmemektedir.


Farmasi üyelik için neler gerekli?

Farmasi’ye üye olabilmek için gerekli bilgiler; İsim, Soy isim, Doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl), Adres, Telefon, TC bilgilerinizin olması yeterlidir. TC vatandaşı değilseniz; size TC kimlik numarası yerine geçmesi için verilen numara ile kayıt olabilirsiniz.Neden Farmasi

Farmasi ürünlerini, kurucusu Doktor Cevdet Tuna‘nın altın formülleri ve kurallarına göre üretilmektedir. Farmasi altın kuralları Farmasi’nin temel taşıdır. Bacasız fabrikalara sahip, çevreye karşı son derece duyarlı olan Farmasi ilk kurulduğundan bu yana ürünlerini bitkisel içerikli ve insana zarar vermeyecek ve yüksek kalitede üretilmektedir.

Farmasi ürün içeriğinde paraben, triklosan, ağır metal, SLS, GMO, Fosfat, Formaldehit, Fitalat, hayvansal içerik bulunmamaktadır. Üretimde nesli tükenmekte olan bitkileri kullanmayarak vegan ürünler üretir.


Kalite Belgeleri 

Farmasi, ISO-9001 belgesi, ISO-27001 belgesi, GMP Belgesi (İyi Üretim Uygulamaları Belgesi), Helal Sertifikası, Sağlıklı İş Yeri Sertifikası ve Güven Damgası ile üretimin ve ürünlerinin kalitesini resmileştirmiştir.Farmasi Üyelik Avantajları


  • Yeni üye olan herkes içeriğinde bir çok ürünün yer aldığı başlangıç paketi setine, hoş geldin kampanyaları ve teşvik hediyeleri gibi bir çok kampanyadan faydalanabilir.
  • Farmasi ürünlerini herhangi biri aracılığı ile değil direkt internetten alma imkanınız olur.
  • Farmasi üyeleri Dr. C. Tuna grubu ürünlerini %40, makyaj grubu ürünlerini %30 indirim, Nutriplus Gıda Takviyeleri ürünlerini %40 indirimli satın alma hakkına sahip olur.
  • Dilerseniz kendinize üyeler ekleyerek aylık maaş alır gibi yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bu gelir sizin yapacağınız üyelerinin, üyelerinizin üyelerinin vb. o ay içinde yapacağı alışveriş miktarları ile orantılı olarak artar.
  • İndirimli aldığınız ürünleri dilerseniz katalog fiyatından satarak para kazanabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar

1Farmasi’ye üyelik ücretli mi?
Farmasi’ye üye olmak tamamen ücretsizdir.
2Farmasi neden TC kimlik istiyor?
Doğrudan satış şirketlerinin tabi olduğu 14.01.2015 tarih ve 29236 sayılı resmi gazetenin iş yeri dışında kurulan sözleşmeler gereği madde 25/10 ve sahi mevzuata uygun üyelik kaydı yapılabilmesi için 18 yaşını doldurmuş olduğunuzun yasal ve zorunlu teyidi, kimlikte yer alan isim, soy isim, dtarihi ve tckn alanlarının nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü resmi web sitesi üzerinden doğrulanması ile mümkündür.
3Farmasi üyelik şartları nelerdir?
Farmasi üye adaylarından üyelik için zorunlu olarak aradığı tek şart; üye adayının 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmasıdır.
4Farmasi üyelik için istenen bilgiler nelerdir?
İsim, Soyisim, Doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl), Adres, Telefon, TC bilgilerinizin olması yeterlidir. TC vatandaşı değilseniz; size TC kimlik numarası yerine geçmesi için verilen numara ile kayıt olabilirsiniz.
5Satış zorunluluğu var mı?
Hayır. Farmasi'de satış yapmak zorunlu değildir.
6Her ay sipariş vermek zorunlu mu?
Hayır. Her ay sipariş vermeniz gerekmez. İhtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.
7Farmasi’ye giriş nasıl nasıl yapılır?
www.farmasiint.com web sitemizden giriş yaparak girişimci girişi bölümüne tıklayıp TC kimlik numaranızı yazıp şifreniz ile sayfanıza giriş yapabilirsiniz.