Farmasi Üyelik Şartları

Farmasi üyelik şartları ve üye olmanın avantajları nelerdir?
Farmasi üyelik şartları ve üye olmanın avantajları nelerdir?

Farmasi üyelik için zorunlu ve tek şart; üye adayının 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmasıdır. Farmasi’ye üye olmak için tarafınızdan herhangi bir belge yada form istenmemektedir.

Farmasi %100 Yerli Sermaye ile kurulmuş bir Türk Şirketidir. Dr. Cevdet Tuna Tarafından kurulmuş ve bir çok test aşamasından geçerek bitkisel ürünlerden elde edilmiş parfüm, temizlik malzemeleri, bitkisel gıda takviyeleri, makyaj malzemeleri ve kişisel bakım hijyen ürünleri üretmektedir.

Farmasi’ye üye olarak kişisel kullanımınız için aldığınız ürünleri katalog fiyatından daha ucuza satın alabilir, alt ekibinizi oluşturarak satışlardan prim kazanabilir veya katalog fiyatına sattığınız ürünleri temsil fiyatına alarak kar elde edebilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi helal gıda sertifikalı ve zararlı kimyasal madde içermeyen son derece kaliteli ürünlerdir.

Üye olmak ve sistem ile ürünler hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Farmasi üyelik şartları nelerdir?

 1. Farmasi üyelik şartları dine, dil’e, ırk’a, mezhebe dayalı değildir. 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmanız yeterlidir.
 2. Farmasi üyelik işlemleri için; İsim, Soyisim, Doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl), Adres, Telefon, TC bilgilerinizin olması yeterlidir. TC vatandaşı değilseniz; size TC kimlik numarası yerine geçmesi için verilen numara ile kayıt olabilirsiniz.
 3. Dilerseniz daha fazla kişisel bilgilerinizi girerek (Mail, Posta Kodu…vb) de kayıt olabilirsiniz. Kimlik bilgilerinin doğru olması durumunda kayıt işlemi gerçekleşecek ve sisteme yazmış olduğunuz telefon numaranıza sms ile şifreniz gelecektir. Şifrenizin size ulaşmaması durumunda telefonunuz büyük ihtimalle yanlış yazılmıştır. Sistem üzerinden güncellenmesi gerekmektedir.

Farmasi üyelik avantajları nelerdir?

 • Farmasi 2021 yılı yeni üye olan herkes 300 TL değerindeki başlangıç setini 79.99 TL’ye sunar.
 • Farmasi ürünlerini herhangi biri aracılığı ile değil direkt internetten alma imkanınız olur.
 • Farmasi ürünlerini, katalog fiyatından %30-40 daha indirimli alma imkanı sunar.
 • İndirimli aldığınız ürünleri dilerseniz katalog fiyatından satarak para kazanabilirsiniz.
 • Dilerseniz kendinize üyeler ekleyerek aylık maaş alır gibi yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bu gelir sizin yapacağınız üyelerinin, üyelerinizin üyelerinin vb. o ay içinde yapacağı alışveriş miktarları ile orantılı olarak artar.
 • Farmasi yeni üyelere özel Hoş geldin kampanyası ile; üyeliğin ilk 3 ayında her ay 200 TL Puan sipariş veren üyelere trend olan bir çok ürünü ücretsiz hediye etmektedir.

Farmasi Üyelik Formu

Farmasi’ye üye olmak ve ürünleri katalog fiyatı üzerinden çok daha indirimli şekilde satın almak için doğru adrestesiniz! Farmasi üyelik formu nu doldurarak Farmasi ailesine katılın.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Farmasi üyelik hakkında sıkça sorulan sorular
  Farmasi üyelik hakkında sıkça sorulan sorular
  Farmasi üyelik ücreti var mı?

  Hayır. Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz.

  Farmasi’de satış zorunluluğu var mı?

  Hayır. Farmasi’de satış yapmak zorunlu değildir.

  Farmasi’de her ay sipariş vermek zorunlu mu?

  Hayır. Her ay sipariş vermeniz gerekmez. İhtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.

  Farmasi’de kargo ücreti var mı?

  Kredi kartı ile yapılan 120 TL altındaki siparişler ve kapıda ödeme ile gerçekleşen tüm siparişlerde kargo ücreti alınmaktadır.

  Farmasi ödeme seçenekleri nelerdir?

  İki tür ödeme şekli vardır. Birincisi kapıda nakit (kargo ürünü size teslim ederken kargo elamanına), ikincisi sipariş sırasında kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

  Farmasi üyelik için neden T.C. istiyor?

  Farmasi, doğrudan satış firması olduğu için tüm ürünlerini satarken son kullanıcıya fatura ile göndermek zorundadır. Gerçek kişilere fatura kesmek yasal zorunluluk olduğundan, Ad Soyad, TC No, Doğum Tarihi bilgileri TC sisteminde onaylanmadan kaydını sistem açmaz. Yasal zorunluluk gereği bu bilgiler olmadan kayıt açılmaz. Bilgileriniz güvenli olarak sistemde tutulur ve paylaşılmaz.

  Farmasi ile nasıl para kazanılır?

  Farmasi’de iki türlü para kazanabilirsiniz. Birincisi, indirimli aldığınız ürünleri katalog fiyatından çevrenizde satarak, ikincisi, üye olduktan sonra kendinize üyeler yaparak toplam alışveriş cirosundan kazanırsınız. Uzman girişimcilerimizin size ayrıntılı bilgi vermesini istiyorsanız sitemizde yer alan üyelik başvuru formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

  ÜYE OLUN