FARMASİ İLE PARA KAZANMA

Sermayesiz iş fırsatı sunan Farmasi ile para kazanma yöntemleri

1

Farmasi’ye üye olarak ürünleri katalog fiyatından daha uyguna yani gelişine alabilirsiniz. Kozmetik ürünlerinden %30, Dr. Cevdet Tuna amblemli ürünlerden %40, Nutriplus gıda takviyeleri ürünlerinden %40, temizlik ürünlerinden %30 kar elde edersiniz.


2

Ürünleri kendiniz kullanacaksanız uygun fiyatlı aldığınız için bütçenize katkı sağlamış olursunuz. Farmasi’ye üye olarak gelişine aldığınız ürünleri etrafınızdaki kişilere satarak yine para kazanmış olursunuz.


3

Farmasi’ye üye olarak hoş geldin hediyelerini, teşvik hediyelerini ve outlet ürünlerini satarak karınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz. İsterseniz bu ürünleri sizden alışveriş yapanlara hediye de edebilirsiniz. Tercih sizindir.


4

Farmasi ile para kazanmanın bir diğer ve en fazla para kazandıran kısmı ise ekip kurarak para kazanmaktır. Bu yöntem kazanç sisteminin zirvesine çıkacağınız bir sistemdir. Yeni üyeler ekleyerek bir grup kurarsınız ve grubunuzdaki kişilerin satışına göre aylık prim kazanırsınız.


Farmasi kazanç sistemi olarak çok sınırsız kazanç sunmaktadır. Tasarruf kazancı, satış kazancı, hediyelerden elde edilen kazanç ve son olarak da prim kazancı sunmaktadır. Bu kazanç yolları kendi aralarında detaylandırılabilir ve alt birimlerde çoğaltılabilir.