Dr. Cevdet Tuna Altın Kuralları

Farmasi ürünleri, kurucusu Doktor Cevdet Tuna‘nın altın formüllerine göre üretilmektedir. Farmasi altın kuralları Farmasi’nin temel taşıdır. Farmasi ilk kurulduğundan bu yana ürünlerini bitkisel içerikli ve insana zarar vermeyecek ve yüksek kalitede üretilmektedir.

Kimyasal karışımlı ürünlerin kullanılması kısa vadede insanların ihtiyaçlarını karşıladı ama uzun vadede zararlar vermeye başladı. Ürünlerin içerisine katılan kimyasallarla firmalar ürünlerinin raf ömürlerini uzattığı gibi ve maliyeti de düşürmüştü. Düşük fiyatlı ve kimyasal içerikli ürünler de tüketicilere çok cazip gelmekteydi. Fakat kullanılan ürünler zamanla ciltlerde tarhişe ve daha büyük problemlere yol açmaya başladı.

Böylelikle tüketiciler bu tür ürünlerin ne kadar tehlikeli olduğunu, kalıcı hasarlar bıraktığını gördü. Yerli markamız Farmasi; İstanbul Ömlerli’deki Avrupa’nın en büyük, 100 bin metrekarelik entegre tesisinde tüm rakiplerine karşı altın kuralları ile ürünlerini üretmeye devam etti ve şuan alanında Türkiye’nin bir numaralı şirketi olmayı başardı. Farmasi, reklamla büyüyen bir şirket değil, müşteri tavsiyeleri ile büyüyen bir şirket olmuştur.

Farmasi ürünleri genel olarak Farmasi’nin kendi ürettiği hammaddeler ile üretilmektedir. Ayrıca yerli olma avantajını da kullandığı için fiyat olarakta müşterileri memnun eden rakamlarla satışa sunulmaktadır. Farmasi’yi kaliteli bir şirket yapan en önemli unsur da insana ve doğaya verdiği değer, yani altın kuralları olmuştur.

Farmasi istisna olmaksızın bu kuralları uygular. Böylece Farmasi kullanıcıları ürünleri kullanırken en ufak bir zarar görmez, tam aksine fayda görür, ürünlerden vazgeçmez ve tüm çevresine ürünleri güvenle tavsiye eder. Farmasi en yüksek kalitede, en uygun fiyatlı ve en sağlıklı ürün üretmeye çalışan bir şirkettir. Farmasi Dr. Cevdet Tuna kurallarına sıkı sıkı bağlıdır.

Dr.C.Tuna Altın Kuralları

  1. Paraben içermez.
  2. Triclosan içermez.
  3. Hayvansal madde içermez.
  4. Dermatolojik olarak test edilir.
  5. Hayvanlar üzerinde test edilmez.
  6. Farmasi labaratuarlarında geliştirilir.
  7. Fosfat, Formaldehit, Fitalat içermez.
  8. Çocuklar için floridsiz diş macunu üretir.
  9. Ağır metal içermez.
  10. Ekolojik alanda üretir.

Maalesef günümüzde bir çok şirket, işletme tamamen ve sadece kar odaklı işletilmektedirler. İnsan sağlığı yada insani değerlerin onlar için pek bir önemi yoktur. Farmasi öyle değildir, bu durum kuruluş felsefesine de aykırıdır. Dr. Cevdet Tuna tarafından ‘Önce İnsan’ düşünülerek hareket edilmektedir. Çevresel etkenler için de durum aynıdır. Altın kurallar içerisinde yer almaktadır.

Sizlerde Farmasi ile ilgili aklınızda takılan yada cevabını bulamadığınız sorular hakkında bize sayfamızda bulunan üyelik formu üzerinden ulaşabilirsiniz. Hemen size dönüş yapalım ve cevaplanmamış soru bırakmayalım.

ÜYE OLUN