Farmasi Üyelik Avantajları

Farmasi Üyelik Avantajları

Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken kazanç elde edebileceğin veya kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin, harika bir iş fırsatı sunuyor. 

Farmasi ürünlerini doğrudan satış yöntemiyle fabrikadan direkt son kullanıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle Farmasi’nin internet sitesinden alışveriş yapmak için öncelikle Farmasi üyelik işleminizin bir sponsor aracılığı ile yapılması gerekmektedir. Üyelik işlemlerinin tamamlanıp aktif olması durumunda, üye olurken belirttiğiniz telefon hattınıza gelecek olan kullanıcı adı ve şifre ile Farmasi’nin resmi web sitesi www.farmasiint.com‘a girip dilediğiniz ihtiyacınız olan ürünleri indirimli satın hakkına sahip oluyorsunuz.

Farmasi’ye üye olduğunuz anda sahip olacağınız indirim oranları şu şekilde;

 • Dr. C. Tuna Ürün Grubunda: %40 indirim
 • Makyaj Ürün Grubunda: %30 indirim
 • Nutriplus Gıda Takviyeleri: %40 indirim

Farmasi Üyelik Avantajları

Farmasi üyelik avantajlarından faydalanmak için 18 yaşını doldurmuş ve T.C. vatandaşı olmanız yeterli.

 • Yeni üye olan herkes 300 TL değerindeki başlangıç setine 79.99 TL ile sahip olur.
 • Farmasi ürünlerini herhangi biri aracılığı ile değil direkt internetten alma imkanınız olur.
 • Farmasi ürünlerini, katalog fiyatından %30-40 daha indirimli alma imkanı sunar.
 • İndirimli aldığınız ürünleri dilerseniz katalog fiyatından satarak para kazanabilirsiniz.
 • Dilerseniz kendinize üyeler ekleyerek aylık maaş alır gibi yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bu gelir sizin yapacağınız üyelerinin, üyelerinizin üyelerinin vb. o ay içinde yapacağı alışveriş miktarları ile orantılı olarak artar.
 • Farmasi yeni üyelere özel Hoşgeldin kampanyası ile; üyeliğin ilk 3 ayında her ay 200 TL Puan sipariş veren üyelere trend olan bir çok ürünü ücretsiz hediye etmektedir.
 • 26 ülkeye ihracat yapan, 2020 yılında Amerika’nın en hızlı büyüyen Türk güzellik şirketi olan Farmasi; ihracattan elde ettiği karın tamamını üretim ve tesis yatırımına yani ülkemize yine bize aktarıyor.

Farmasi Üyelik Formu

Sizde Farmasi üyelik avantajlarından faydalanmak için hemen şimdi başvurun. Yapacağınız başvuru sonrası uzman girişimci sizinle irtibata geçip sisteme dair her konuda size yardımcı olacaktır.

  Sıkça Sorulan Sorular


  Farmasi üyelikte TC kimlik no neden isteniyor?

  Doğrudan satış şirketlerinin tabi olduğu 14.01.2015 tarih ve 29236 sayılı resmi gazetenin iş yeri dışında kurulan sözleşmeler gereği madde 25/10 ve sahi mevzuata uygun üyelik kaydı yapılabilmesi için 18 yaşını doldurmuş olduğunuzun yasal ve zorunlu teyidi, kimlikte yer alan isim, soy isim, dtarihi ve tckn alanlarının nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü resmi web sitesi üzerinden doğrulanması ile mümkündür.

  Farmasi’ye üyelik ücretli mi?

  Farmasi’ye üye olmak tamamen ücretsizdir.

  Farmasi’ye sadece kendi alışverişim için üye olabilir miyim?

  Farmasi’ye üye olduktan sonra satış yapmak, kota doldurmak, ürün almak gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Kendi alışverişinizi doğrudan şirketten indirimli bir şekilde yapabilmek için üye olabilirsiniz.

  Farmasi girişimcisi ne demektir?

  Farmasi firmasına ürün siparişi veren, üye olan herkes girişimci olarak kabul edilmektedir.

  Farmasi sponsoru ne demektir?

  Farmasi’ye üye olan herhangi bir müşteri eğer firmanın üyesi olan başka bir üye ismi vererek üye olursa ismi verilen üyenin altına kaydı yapılır. İsmi verilen üye yeni üyenin sponsoru olmuş olur.

  Farmasi de kendi sayfama nasıl giriş yapabilirim?

  www.farmasiint.com web sitemizden giriş yaparak girişimci girişi bölümüne tıklayıp TC kimlik numaranızı yazıp şifreniz ile sayfanıza giriş yapabilirsiniz.