SPONSOR DEĞİŞİKLİĞİ

Farmasi sponsor değişikliği nasıl yapılır?

Farmasi’de sponsor; sizin Farmasi ile tanışmanızı sağlayan, Farmasi hakkında sizlere bilgi, belge ve desteği sağlayan ve sizin bilgilerinizi Farmasi kayıtlarına geçirerek üye yapan kişidir.

Aynı zamanda sponsor; Farmasi hakkında öğrenmeniz gereken tüm bilgileri size aktaran, Farmasi’nin güncellediği bilgileri sizinle paylaşan, sizleri Farmasi’de en kısa sürede üst kariyerlere çıkmanızı ve para kazanmanızı sağlayabilecek kişidir.

Farmasi Sponsor Değişikliği

Farmasi’de sponsor değişikliği yapabilmenin “Sipariş Oluşturma” kuralına göre değişmektedir;

  1. Üye olup henüz sipariş oluşturmadıysanız 6 saat içerisinde kendi kişisel sayfanızın en altında bulunan ”Sponsor Girişimci Kodu” yazan boşluğa üye olmak istediğiniz sponsorun girişimci kodunu yazarak ve kaydet butonuna basmanız durumunda sponsor değişikliğini gerçekleştirmiş olursunuz. Farmasi üyeliğiniz sponsor koduna yazmış olduğu sponsora aktarılır. Bu işlemi sadece 6 saat içerisinde yapabilirsiniz. Süre geçtikten sonra böyle bir işlemi gerçekleştiremezsiniz.
  2. Üye olduktan sonra 6 saat içerisinde sponsorunuzu değiştirmediğiniz taktirde sponsor değiştirebilmeniz için 60 gün boyunca hiçbir sipariş vermemeniz durumunda üyeliğiniz askı sürecine düşecek ve bu durumda sponsor değişikliğini seçebileceksiniz.
  3. Üyeliğiniz gerçekleştikten sonra sipariş vermeniz durumunda üyeliğinizin askıya alınabilmesi için 6 ay geçmesi gerekmektedir.

Not: 6 ay kuralı sadece sipariş verenler için beklenecek süredir. 6 ay boyunca hiç sipariş vermemeniz durumunda hesabınız askıya alınacaktır. Aksi taktirde sponsor değişikliği kesinlikle yapamazsınız.

ÖNEMLİ NOTLAR

Üyeliğiniz askıya düştükten sonra dilediğiniz sponsora üye olabilir ve yeni bir üye gibi tüm hediyelerden faydalanabileceğiniz gibi yeni girişimci paketi ile 1.ay 2.ay 3.ay hoş geldin hediyelerini alabilirsiniz.

Eğer sponsor değişikliği yapmak isteyen, askıya düşmek isteyen kişinin oluşturmuş olduğu ekip var ise o ekibi de bırakmış olur. Tüm hakları sıfırlanmış olur. Alacağı varsa, sayfasında eksi bakiye de ise yeniden üye olduğunda yani askıdan alındıktan sonra kullanabilir. Bu hakkı Farmasi tarafından korunur.

Farmasi üyesi olduğunuzda mutlaka bir üst sponsora bağlanırsınız. Üst sponsorsuz bir üyelik kesinlikle yoktur. Eğer resmi web sitesinden üye olmuşsanız üst sponsorunuz geçici olarak ROOT olarak görünür. Hesabınıza Farmasi tarafından en kısa zamanda rastgele bir üst sponsor atanır ve sistemde ismi görünür.

Sıkça Sorulan Sorular

1Sipariş oluşturduktan sonra sponsor değişikliği oluyor mu?
Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra ilk siparişinizi verdiyseniz; üyeliğinizin askıya alınabilmesi için 5 ay geçmesi gerekmektedir. (Not: Sadece sipariş verenler için beklenecek süredir) 5 ay boyunca hiç sipariş vermemeniz durumunda hesabınız askıya alınacaktır. Aksi taktirde sponsor değişikliği kesinlikle yapılamaz. Üyeliğiniz askıya düştükten sonra dilediğiniz sponsora üye olabilirsiniz. Askıya düşen üye tamamen yeni bir üye gibi tüm hediyelerden ve yeni danışman paketinden yararlanabilir.
2Farmasi sponsorumu nasıl öğrenebilirim?
Öncelikle Farmasi kişisel sayfanıza giriş yapınız. Ardından isminizin altında yer alan menüde “Sponsor” başlığında sponsorunuzun adını göreceksiniz. Hemen altında telefon numarası da yer almaktadır. Eğer sayfanızın sponsor kısmında ”Farmasi Root’ yazıyorsa lütfen tarafımıza ulaşın hemen size yardımcı olalım.
3Farmasi’de ekibim var, sponsor değiştirebilir miyim?
Farmasi’ye üyesiniz, ekibiniz var ve sponsor değiştirmek istiyorsunuz. Bu durumda ne yapmalıyım diyenlerdenseniz, bu yazımız tam size göre. Kesinlikle bu durumda sponsor değiştirmeniz mümkün değildir. Buna Farmasi müsaade etmemektedir.
4Farmasi’de askıya düşmek ne demektir?
Farmasi’ye daha önce üye olmuş olan kişinin bilgileri sistemde mevcut, fakat üyeliği devam etmiyor demektir. İlgili kişiyi üye yapmak için bilgilerini tekrardan girmeye gerek yoktur. Askıda bulunan kişinin bilgileri yeniden girilmeye çalışıldığında, sistem tarafından uyarı verilecektir. Sistem kabul etmeyecektir. ‘Tc ve telefon numarası sistemde mevcut’ yazısı belirecektir.