İş Fırsatı

Farmasi iş fırsatı, sizlere satın alırken tasarruf edebileceğiniz, satarken kazanç elde edebileceğiniz veya kendi ekibinizi kurarak daha çok kazanabileceğiniz harika bir iş imkanı sunuyor.

Farmasi içinde kozmetik, temizlik ürünleri, parfüm, kişisel bakım ve doğal içerikli ürünlere kadar her şeyi içinde barındıran bir markadır. Piyasaya göre daha uygun ama bir o kadarda kaliteli olması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Özellikle ev hanımları ve öğrenciler ek gelir elde etmek istiyorsa Farmasi’ye üye olup kazanç sağlamaya başlayabilir.

 

FARMASİ ÜYELİK AVANTAJLARI

FARMASİ ÜYESİ OLMANIN SİZE SAĞLAYACAĞI 5 AVANTAJ
  • Yeni üye olan herkes içeriğinde bir çok ürünün yer aldığı başlangıç paketi setine, hoş geldin kampanyaları ve teşvik hediyeleri gibi bir çok kampanyadan faydalanabilir.
  • Farmasi ürünlerini herhangi biri aracılığı ile değil direkt internetten alma imkanınız olur.
  • Farmasi üyeleri Dr. C. Tuna grubu ürünlerini %40, makyaj grubu ürünlerini %30 indirim, Nutriplus Gıda Takviyeleri ürünlerini %40 indirimli satın alma hakkına sahip olur.
  • Dilerseniz kendinize üyeler ekleyerek aylık maaş alır gibi yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bu gelir sizin yapacağınız üyelerinin, üyelerinizin üyelerinin vb. o ay içinde yapacağı alışveriş miktarları ile orantılı olarak artar.
  • İndirimli aldığınız ürünleri dilerseniz katalog fiyatından satarak para kazanabilirsiniz.
YENİ ÜYELERE ÖZEL 2023

BAŞLANGIÇ PAKETLERİ

Bu paketleri almak ilk siparişinize özel olup zorunlu değildir.

Başlangıç paketi nasıl alınır?

Başlangıç paketini alabilmeniz için yeni üye olmanız gerekmektedir. Yeni üyeyseniz ve ilk siparişiniz ise; sepetinize 1 ürün eklersiniz ve sepete ilerlediğinizde sistem sayfasının en üstünde seçebileceğiniz paketler yer alır. Dilediğiniz paketin altında bulunan ‘Sepete Ekle’ butonuna basarak sepetinize eklenmesini sağlayabilirsiniz.