Ek İş Fırsatı

Farmasi Ek İş Fırsatı
Farmasi Ek İş Fırsatı

Farmasi ek iş fırsatı ile ister evinizden ister işinizden çalışma saatlerini kendinizin belirleyeceği ek bir işe ne dersiniz? Evet bu işte patron sizsiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı alarak başlayacağınız bu iş ile sınırsız kazançlar sizleri bekliyor.%40 a varan satış karı ile %3 den başlayıp %22 de varan prim sistemi , araba , ekstra para ödülleri ile hayallerinize ulaşmak bir adım ötenizde. Yapacağınız iş çok basit kullan tavsiye et kazan.

Bu işi ev hanımı, öğrenci, öğretmen, doktor, hemşire, işletmeci, kuaför 18 yaşından büyük kim olursa olsun paraya ihtiyacı olan herkese, kendi çalıştıkları oranda kazanabilecekleri bir iş imkanı sunuyor. Bu iş sabah 8:00 akşam 17:00 gibi mesaili bir iş değildir. Günde 3-4 saatinizi ayırarak istediğiniz esnek zaman aralıklarında yapabileceğiniz bir ek iş fırsatı sunuyor.

Bu sistemde 3 şekilde kazanırsınız;

  1. Kendi ürünlerinizi indirimli alarak
  2. Tanıdıklarınıza satış yaparak
  3. Satış ekibinizi kurarak

Farmasi ek iş fırsatından yararlanmanız için, Farmasi’ye kayıt olup girişimci olmanız gerekmektedir. Farmasi girişimcisi olmak için site de bulunan Farmasi Üyelik Formu ‘nu doldurabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanmasından sonra firma temsilcileri size dönüş yaparak, istediğiniz iş fırsatları hakkında bilgi vermektedir. Şifreniz telefonunuza geldikten sonra Farmasi girişimcisi olmaya hak kazanmış oluyorsunuz.

Farmasi girişimcisi olduğunuz anda her ay çıkan Farmasi kataloğundaki sağlık ürünlerini %40’a, güzellik ürünlerini ise %30’a varan indirimlerle alacaksınız. Kendi kullanacağınız ürünleri indirimli bir şekilde aldıktan sonra, firma tarafından size gönderilen kataloğu çevrenizdeki insanlara göstererek, bu ürünleri satmaya başlıyorsunuz. Ayrıca ilerleyen dönemlerde kendi ekibinizi kurmanız durumunda, ekip priminizle birlikte kar marjınız da artacaktır.

Farmasi ne kadar kazandırır?

Yeni kayıt olan ve bu işe yeni başlayan üyelere verilen rütbe Farmasi girişimci rütbesidir. Bu rütbede prim almanız için her ay 160 TL puanlık satış veya sipariş işlemi gerçekleştirmelisiniz. Girişimci bir kampanya ayı içerisinde 1000 TL puan tutarında kişisel olarak alışveriş yaptığı takdirde %7 prim grubuna girmektedir. 

Satış tutarı 4000 TL puana ulaşan veya geçen üyeler %11 prim grubuna girerler ve lider ünvanını alırlar. Yani satışınız arttıkça, ulaştığınız prim grubu ve aldığınız prim oranı da artmaktadır.

Farmasi bünyesindeki diğer bir kariyer ise üst liderliktir. Bu rütbede 1 ay içerisinde 8000 TL puan tutarında alışveriş yapan üyelere %15 prim grubuna girerler. 

Örneğin rütbesi müdür olan bir farmasi üyesi, bir ay içerisinde tek başına veya grubuyla birlikte 20000 TL puan tutarında siparişe ulaştığında %21 prim grubuna girer ve kazancı 3000TL – 4500TL arasında değişir. Yani kısacası rütbeniz ve satış oranınız arttıkça firmadan alacağınız prim de artmaktadır. Yapmanız gereken tek şey hitap ettiğiniz kitle sayısını genişletmektir. Alt ekibinizi arttırdıkça kazancınızda o oranda artacaktır.

Diğer kariyerler ise, yönetici, müdür, direktör, altın, platin, zümrüt, elmas, asbaşkan, başkan ve sultan diye adlandırılan sınıflardır.