Ek İş Fırsatı

blank

Farmasi, ürünlerini fabrikadan direkt alıcıya ulaştıran bir markadır. Bu nedenle markanın internet sitesinden alışveriş yapabilmek için mutlaka üyelik işleminizin bir sponsor aracılığıyla yani birinin sizi üye yapması gerekmektedir.

Üyeliğiniz açıldığında size ait olan kullanıcı adı ve şifre ile siteye giriş yapıp ihtiyacınız olan Farmasi ürünlerini katalog fiyatından yaklaşık %30 ile %40 arası bir indirim ile sahip olabilirsiniz. Bu avantajlardan bir diğeri ise herhangi biri aracılığı ile değil tamamen kendi kendinize internetten alma imkânınızınız olmasıdır. Ürünler kapınıza kadar kargo ile gelir, ödemeler ise sipariş sırasında kredi kartı ile ya da kapıda nakit olacak şekilde olabilir.

Farmasi iş fırsatı nedir?

Farmasi’ye girişimci olarak üye olursanız sadece indirimlerden faydalanma hakkına sahip olacaksınız asla satış yapmak zorunlu değildir, fakat Farmasi’yi size gelir getirecek bir şekilde kullanmakta tamamen size aittir. İndirimli alacağınız ürünleri dilerseniz katalog fiyatından satarak para kazanabilirsiniz.

Dilerseniz kendi grubunuza da üyeler ekleyerek aylık bir maaş alır gibi yüksek gelirler elde edebilme imkanınız da vardır. Bu alacağınız maaş ise sizin yapacağınız üyelerin, üyelerinizin üyelerinin vb. o ay içinde alacağı üye sayısına ve yapacağı alışveriş miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Herhangi bir yatırım, toplu para yatırmanıza asla gerek yoktur. Hiçbir risk olmadan kazanç sağlamanız mümkündür. Buna ek olarak alışverişlerinize özel hediyeler kazanmak, şirket teşviklerinden yararlanmak, hediye çekleri, lüks tatiller, dev primler gibi ayrıca kazançlarınız da olabilir.

Farmasi Üyelik Formu

Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken kazanç elde edebileceğin veya kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin, harika bir iş fırsatı sunuyor. Farmasi dünyasında seni neler bekliyor merak ediyorsan hemen üye ol!

    Farmasi Kazanç Planı

    Farmasi kazanç planı aslında bireyler arası ilişkiler ağı olarak da ifade edilebilmektedir. Bu ağın güçlenmesi ve ağa dahil olan her girişimcinin kendine daha güçlü bir alt ağ oluşturması yüksek kazanç elde edilmesinin en önemli yollarından biridir. Bunun yanı sıra ağa her dahil edilen kişilerin doğru kitle içinde olması da mutlaka çok önemlidir.

    Ürünler ile doğrudan ilgilenen ve bu Farmasi ürünlerini yine aynı şekilde ilgisi olan tanıdıklarına kolay şekilde pazarlayabilecek olan kişiler ağınızın güçlenmesi ile ilgilidir. Bu nedenle sadece tanıdıklarınızı değil eğer kişi iyi bir pazarlamacı ve sosyal medyayı iyi kullanan kişiler ise satış oranlarınızı arttırma şansı yakalayabilirsiniz.