SERTİFİKALAR

Farmasi dünya standartlarında kalite belgelerine ve sertifikalara sahiptir.

Farmasi, ISO-9001 belgesi, ISO-27001 belgesi, GMP Belgesi (İyi Üretim Uygulamaları Belgesi), Helal Sertifikası, Sağlıklı İş Yeri Sertifikası ve Güven Damgası ile üretimin ve ürünlerinin kalitesini resmileştirmiştir.

 
Farmasi ürünleri; paraben, triklosan, ağır metal, SLS, GMO, Fosfat, Formaldehit, Fitalat, hayvansal içerik içermez. Nesli tükenmekte olan bitkiler kullanılmaz ve hayvansal içerik kullanmayarak vegan ürünler üretir.

Dr.C. Tuna

 

Sıkça Sorulanlar

1Farmasi ürünleri kimyasal içeriyor mu?
Farmasi ürünleri içerisine, insan sağlığını olumsuz etkileyen maddeler katılmamaktadır. Farmasi firmasının en çok dikkat ettiği nokta, kimyasal ve kanserojen içeren maddelerin, üretiminden uzak tutulmasıdır. Farmasi ürünleri, iyi imalat uygulamaları sertifikası ille HHP kullanarak üretilmektedir.
2Farmasi ürünleri helal midir?
Farmasi'ye üye olmak isteyen yada üye olan girişimcilerin en çok merak ettiği ve özellikle Farmasi'yi tercih etmelerinin sebebi de Farmasi'nin %100 helal sertifikasına sahip olmasıdır. Farmasi ürünleri su bazlı olup namaza, abdest'e engel olabilecek kimyasalları içermemektedir.
3Farmasi ürünleri bitkisel mi?
Farmasi markasının ürünleri tamamen bitkisel içerikli olup, helal sertifikası da dahil olmak üzere bir çok yüksek standartlar sertifikasına sahiptir.
4Farmasi hangi ülkeye ait?
Dünyada 125 ülkeye ürün gönderen Farmasi, doğrudan satış sitesi "Direct Selling News"e göre dünyanın en büyük 100 şirketi arasında 32. sırada yer aldı. Farmasi'nin merkezi İstanbul Türkiye'dir. Dünyada 26 ülkede doğrudan satış yapmaktadır.
5Farmasi ürünleri yerli mi?
Farmasi'yi diğer Network şirketlerinden ayıran bir diğer özellik ve gurur kaynağı ise Farmasi'nin %100 yerli firma olması. İstanbul, Çekmeköy, Ömerli'de; yaklaşık 100 dönüm üzerinde kurulu her geçen gün kendini geliştiren, yenileyen en son teknolojiyi kullanan bir Yerli Türk şirkettir. Kurucusu Dr.Cevdet Tuna'dır.