Sertifikalarımız

Kalite Belgeleri & Sertifikalar

Farmasi firması ilaç kalitesinde kozmetik ürünler ürettiğinden tüm ürünleri kalite belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Farmasi ürünleri; paraben, triklosan, ağır metal, SLS, GMO, Fosfat, Formaldehit, Fitalat, hayvansal içerik içermez. Nesli tükenmekte olan bitkiler kullanılmaz ve hayvansal içerik kullanmayarak vegan ürünler üretir.

Farmasi, ISO-9001 belgesi, ISO-27001 belgesi, GMP Belgesi (İyi Üretim Uygulamaları Belgesi), Helal Sertifikası, Sağlıklı İş Yeri Sertifikası ve Güven Damgası ile üretimin ve ürünlerinin kalitesini resmileştirmiştir.

FARMASİ ISO 9001 BELGESİ

ISO 9001 BELGESİ

FARMASİ ISO 22716 BELGESİ

ISO 22716 BELGESİ

FARMASİ ISO 27001 BELGESİ

ISO 27001 BELGESİ

FARMASİ GMP BELGESİ

GMP BELGESİ

FARMASİ HELAL SERTİFİKASI

HELAL SERTİFİKASI

FARMASİ SAĞLIKLI İŞ YERİ SERTİFİKASI

SAĞLIKLI İŞ YERİ SERTİFİKASI

FARMASİ VEGAN VEJETARYEN SERTİFİKASI

VEGAN VEJETARYEN SERTİFİKASI

HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEZ

HAYVANLARDA TEST EDİLMEZ

S.S.S | Sertifikalar

1Farmasi ürünleri kimyasal içeriyor mu?
Farmasi ürünleri içerisine, insan sağlığını olumsuz etkileyen maddeler katılmamaktadır. Farmasi firmasının en çok dikkat ettiği nokta, kimyasal ve kanserojen içeren maddelerin, üretiminden uzak tutulmasıdır. Farmasi ürünleri, iyi imalat uygulamaları sertifikası ille HHP kullanarak üretilmektedir.
2Farmasi ürünleri helal midir?
Farmasi'ye üye olmak isteyen yada üye olan girişimcilerin en çok merak ettiği ve özellikle Farmasi'yi tercih etmelerinin sebebi de Farmasi'nin %100 helal sertifikasına sahip olmasıdır. Farmasi ürünleri su bazlı olup namaza, abdest'e engel olabilecek kimyasalları içermemektedir.
3Farmasi ürünleri bitkisel mi?
Farmasi markasının ürünleri tamamen bitkisel içerikli olup, helal sertifikası da dahil olmak üzere bir çok yüksek standartlar sertifikasına sahiptir.
4Farmasi hangi ülkeye ait?
Dünyada 125 ülkeye ürün gönderen Farmasi, doğrudan satış sitesi "Direct Selling News"e göre dünyanın en büyük 100 şirketi arasında 32. sırada yer aldı. Farmasi'nin merkezi İstanbul Türkiye'dir. Dünyada 26 ülkede doğrudan satış yapmaktadır.
5Farmasi ürünleri yerli mi?
Farmasi'yi diğer Network şirketlerinden ayıran bir diğer özellik ve gurur kaynağı ise Farmasi'nin %100 yerli firma olması. İstanbul, Çekmeköy, Ömerli'de; yaklaşık 100 dönüm üzerinde kurulu her geçen gün kendini geliştiren, yenileyen en son teknolojiyi kullanan bir Yerli Türk şirkettir. Kurucusu Dr.Cevdet Tuna'dır.
ÜYE OL