Kişisel Bakım Paketi

Farmasi 2021 Yeni Üyelik Kayıt Başlangıç Kişisel Bakım Paketi

Farmasi yeni üye olanlara, Farmasi ile yeni tanışanlara ‘Yeni Kayıt Başlangıç Kişisel Bakım Paketi’ sunmaktadır. Bu muhteşem paket Farmasi’ye üye olduktan sonra ilk siparişinizde sepetinizde yer alacaktır.

Farmasi Yeni Kayıt Başlangıç Kişisel Bakım Paketi

Kişisel Bakım Paketi

84.99 TLYeni Üyelere Özel

Farmasi Yeni Kayıt Başlangıç Kişisel Bakım Paketi içeriğinde;

 • 1 Adet Ruj,
 • 1 Adet BB krem,
 • 1 Adet 20 ml Siyah Maske
 • 1 Adet Katı Sabun
 • 1 Adet 125 ml At Kestanesi Masaj kremi
 • 1 Adet 225 ml Sarımsaklı Şampuan
 • 1 Adet 500 ml Mr Wipes Çok Amaçlı Temizleyici
 • 1 Adet Whitening Beyazlatıcı Diş Macunu 112 gr

Hemen Satın Al

Farmasi Kişisel Bakım Paketi satın almak için formu doldurmanız yeterli.

  Yüksek Ürün Kalitesi

  26 ülkede ve yakın zaman yeni yeni ülkelerde doğrudan satış iş modeli ile faaliyet gösteren Farmasi Kozmetik ürettiği ürünlerinde; paraben, triklosan, ağır metal, SLS, GMO, Fosfat, Formaldehit, Fitalat, hayvansal içerik bulunmamaktadır. Yine ürünlerde nesli tükenmekte olan bitkiler kullanılmaz. Farmasi kurucu Dr.C.Tuna'nın 10 altın kuralı doğrultusunda vegan ürünler üretir.

  KALİTE BELGELERİ

  Farmasi, ISO-9001 belgesi, ISO-27001 belgesi, GMP Belgesi (İyi Üretim Uygulamaları Belgesi), Helal Sertifikası, Sağlıklı İş Yeri Sertifikası ve Güven Damgası ile üretimin ve ürünlerinin kalitesini resmileştirmiştir.

  BİLGİLENDİRME

  Zaman zaman Farmasi Yeni Kayıt Başlangıç Kişisel Bakım Paketi fiyatı güncellenmektedir. Maalesef bazı web sitelerinde bu bilgiler yanlış tanıtılmaktadır. Eski fiyatlar gösterilmekte ve yanlış yönlendirmelerde bulunmaktadırlar. En doğru ve güncel bilgi Farmasi’nin resmi kanallarından duyurulmaktadır.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Farmasi başlangıç paketi fiyatı ne kadar?

  Farmasi 2021 yılı başlangıç paketi ücreti 84.99 TL’dir. Zaman zaman bu fiyatlar güncellenmektedir.

  Farmasi başlangıç paketi kargo ücreti var mı?

  Kargo ücreti yoktur. Başlangıç paketlerinden herhangi birini sepetinize eklediğinizde sistem otomatik olarak kargo ücretini sıfırlar. Farmasi’de bulunan 4 kargo firmasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Hepsi paket aldığınızdan dolayı ücretsiz olacaktır size.

  Farmasi başlangıç paketinde kaç adet katalog var?

  Farmasi Yeni Kayıt Başlangıç Paketi 2 adet ücretsiz katalog içermektedir. Farmasi ile yeni tanışacak olan kişi böylece çevresine Farmasi’yi katalog üzerinden tanıtmakta, göstermekte zorluk çekmeyecektir. Yeni Kayıt Başlangıç Paketi, çok hoş kendine özel kutusunda gelmektedir. İçerisinde ilave olarak tester, yani deneme ürünleri de ücretsiz olarak sunulmaktadır.

  ÜYE OL