[vc_row][vc_column width=”2/3″][title icon=”star” icon_color=”#dd3333″]FARMASİ KIRŞEHİR’E HOŞGELDİNİZ[/title][vc_column_text]FARMASİ SİZLERE SIFIR RİSK MİNİMUM SERMAYE İLE KENDİ İŞİNİZİ KURMA FIRSATI VERİYOR
FARMASİ KOZMETİK DÜNYASINDA YERİNİZİ ALIN SİZDE KAZANIN VE ÇEVRENİZDEKİLERE KAZANDIRIN

Farmasi  Çalışanlarına Kazanç Kariyer Tatil  SGK Emeklilik İşinizi Miras Bırakabileceğiniz, Çalışma Saatlerini Kendiniz Belirleyerek Sizlere Sınırsız Kazanç ve İş İmkanı Sunuyor.

1. Farmasi Üyesi olup ürünlerinizi direk fabrika fiyatına %30 indirimli alabilirsiniz.Ayrıca kat kat kazan ve hoş geldiniz programlarından faydalanarak birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz.

2. Farmasi Danışmanı oldunuz 1. maddedeki kazancı elde edebilir hem de çevrenize satış yaparak % 30 satış karı elde edebilir. Birbirinden güzel hediyeler kazanıp, kişisel satışlarınınızdan da prim kazanabilirsiniz.

3. Farmasi Temsilcisi oldunuz ilk iki maddedeki kazançları elde edebilir hem de yeni üyeler bularak üyeleriniz de üye yaparak  % 3 ile % 22 arası değişen oranlarda performans primi alabilirsiniz.

Farmasi’de karar sizin, ister kendi ürünlerinizi indirimli alın ister satış yapıp sıcak para ve hediyeler kazanın isterseniz kendi işinizin patronu olun. Zorlama yok! Baskı yok! Bu işte patron sizsiniz. Yapamam diye düşünmeyin. Bu işe bir çok kişi çok kısıtlı imkanlarla başlıyor. Üstelik maddi anlamda yaşayabileceğiniz hiç bir kaybınız yok. Detaylı bilgiyi Farmasi danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

VAKİT KAYBETMEDEN HEMEN ŞİMDİ FARMASİ KAYIT FORMUNU DOLDURARAK TEMSİLCİMİZ OLUN!
Tüm sorularınız için bizlere hiç çekinmeden iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][title icon=”star” icon_color=”#dd3333″]FARMASİ KAYIT FORMU[/title]

Error: Contact form not found.

[/vc_column][/vc_row]