Farmasi’ye nasıl üye olunur?

Farmasi’ye üye olabilmek için izleyebileceğiniz yöntemler şunlardır;

1 – Resmi Web Sitesi Üzerinden Kayıt

Öncelikle farmasiint.com/girisimci-ol adresine giriş yapılır. Daha sonra aşağıda yer alan üyelik formuna Ad, Soyad, Doğum Tarihi, Adres, Telefon ve TC kimlik numaranız doğru olacak şekilde doldurulur. ( Diğer Bilgileri Doldurmak Zorunlu Değildir. ) Bu bilgilerin zorunlu olmasının sebebi kişiye düzenlenecek olan faturadaki bilgilerin devlet tarafından istenmesidir.

Sponsor tercih edilmediği durumda, sistem tarafından otomatik olarak sponsorunuz belirlenecektir. Üye olmak istediğiniz sponsorun kodunu biliyorsanız ” Sponsor Kodunuz ” alanına sponsorunuzun kodunu giriniz.

Zorunlu bilgileri doldurduktan sonra formun alt kısmında yer alan sözleşmeleri de inceleyerek onaylayıp Kaydet butonuna basınız. Böylelikle üyeliğiniz hemen onaylanacak ve tarafınıza sms ile şifreniz iletilecektir.


2 – Sponsor Aracılığı İle Kayıt

Sponsor aracılığı ile üye olmak için sponsorunuza zorunlu olan kişisel bilgilerinizi iletmelisiniz.

Zorunlu olan kişisel bilgileriniz şunlardır; Ad, Soyad, Doğum Tarihi, Adres, Telefon ve TC kimlik numaranız doğru olacak şekilde iletilir. ( Diğer Bilgileri İletmek Zorunlu Değilsiniz. ) Bu bilgilerin zorunlu olmasının sebebi kişi’ye düzenlenecek olan faturada ki bilgilerin devlet tarafından isteniyor olması.

Sponsorunuz bu bilgileri Farmasi kişisel sayfasına girerek yeni üye kayıt sayfasından üyeliğinizi aktifleştirecektir. Bizimle birlikte çalışmak için Farmasi üyelik formunu doldurabilirsiniz.


3 – Sponsor Link Üzerinden Kayıt

Farmasi her üyesine özel olarak sponsor link tanımlamıştır. Her Farmasi üyesinin sponsor linki vardır. Üye olmak istediğiniz sponsorun linkine tıkladığınızda Farmasi’nin resmi web sitesine yönlendirilirsiniz.

Karşınıza çıkan formu doldurarak üye kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kayıt tamamlandıktan sonra sms ile şifreniz belirtmiş olduğunuz telefon numarasına iletilecektir. Eğer bir sponsorunuz yok ise sayfanın üstünde yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular


Farmasi üyelik işlemleri hakkında sıkça sorulan sorular.
1Farmasi üyelik ücretli mi?
Farmasi’ye üye olmak tamamen ücretsizdir.
2Farmasi'ye kimler üye olabilir?
18 yaşından gün almış reşit olmuş bay - bayan her Türk vatandaşı, Farmasi'ye kayıt olabilir.
3Farmasi üyelik için istenen bilgiler nelerdir?
İsim, Soyisim, Doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl), Adres, Telefon, TC bilgilerinizin olması yeterlidir. TC vatandaşı değilseniz; size TC kimlik numarası yerine geçmesi için verilen numara ile kayıt olabilirsiniz.
4Farmasi girişimcisi ne demektir?
Farmasi firmasına ürün siparişi veren, üye olan herkes girişimci olarak kabul edilmektedir.
5Farmasi’de her ay sipariş vermek zorunlu mu?
Hayır. Her ay sipariş vermeniz gerekmez. İhtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.
6Farmasi’de satış zorunluluğu var mı?
Hayır. Satış yapmak zorunlu değildir.