Farmasi’ye nasıl üye olunur?

Farmasi’ye nasıl üye olunur?

Farmasi’ye nasıl üye olunur?

Farmasi’ye üye olmanın çeşitli yolları vardır. Ama biz, sizin için en iyisi olan “Farmasi Sponsorlu Üyelik” üzerinden üye girişimci olmanızı tavsiye ediyoruz. Farmasi’de sponsor; sizin Farmasi ile tanışmanızı sağlayan, Farmasi hakkında sizlere bilgi, belge ve desteği sağlayandır. Aynı zamanda sizin bilgilerinizi Farmasi kayıtlarına geçirerek üye yapan kişidir.

Farmasi üyelik için zorunlu ve tek şart; üye adayının 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmasıdır. Farmasi üyelik işlemleri için; isim, soy isim, doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl), adres, telefon ve TC bilgilerinizin olması yeterlidir. TC vatandaşı değilseniz; size TC kimlik numarası yerine geçmesi için verilen numara ile kayıt olabilirsiniz.

Üye Başvuru Formu

  S.S.S.

  Farmasi üyelik ücreti var mı?

  Hayır. Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz.

  Farmasi’de satış zorunluluğu var mı?

  Hayır. Farmasi’de satış yapmak zorunlu değildir.

  Farmasi’de her ay sipariş vermek zorunlu mu?

  Hayır. Her ay sipariş vermeniz gerekmez. İhtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.

  Farmasi’de kargo ücreti var mı?

  Belirli limitler üzerinde kargo ücreti alınmaz. Geliş fiyatıyla 110 TL sipariş altında 10,99 TL, 110 TL ile 300 TL sipariş arasında 1,99 TL,330 TL sipariş üzerinde ise kargo ücretsizdir.

  Farmasi ödeme seçenekleri nelerdir?

  İki tür ödeme şekli vardır. Birincisi kapıda nakit (kargo ürünü size teslim ederken kargo elamanına), ikincisi sipariş sırasında kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

  Farmasi neden T.C. istiyor?

  Farmasi, doğrudan satış firması olduğu için tüm ürünlerini satarken son kullanıcıya Fatura ile göndermek zorundadır. Gerçek kişilere fatura kesmek yasal zorunluluk olduğundan, Ad Soyad, TC No, Doğum Tarihi bilgileri TC sisteminde onaylanmadan kaydını sistem açmaz. Yasal zorunluluk gereği bu bilgiler olmadan kayıt açılmaz. Bilgileriniz güvenli olarak sistemde tutulur ve paylaşılmaz.

  Farmasi’de nasıl para kazanabiliriz?

  Farmasi’de iki türlü para kazanabilirsiniz. Birincisi, indirimli aldığınız ürünleri katalog fiyatından çevrenizde satarak, ikincisi, üye olduktan sonra kendinize üyeler yaparak toplam alışveriş cirosundan kazanırsınız. Detaylar aşağıdaki üyelik fomundan üye olduktan sonra anlatılacaktır.

  Farmasi üyeliği nasıl oluyor?

  Farmasi doğrudan satış sistemi ile çalıştığı için Farmasi üyeliği “Sponsor” aracılığı ile gerçekleşir. Sitemizde yer üyelik formu ile hızlı ve kolayca başvuru yapabilirsiniz.

  Farmasi yurtdışı üyelik var mı?

  Farmasi’ye Türkiye dışında başka ülkelerden, yabancı ülkelerden kayıt yapamazsınız.

  Farmasi üyesi olmak için neler gerekli?

  Ad, Soyad, T.C Kimlik No, Doğum Yılı ve Tarihi, Açık Adres, Cep Tel. ve Ev Tel. ve E posta Adresi. 

  ÜYE OLUN