Farmasi Üyelik İptali

Farmasi Üyelik İptali
Farmasi Üyelik İptali

Farmasi üyelik iptali nasıl gerçekleşir?

  • Farmasi üyesi olduğunuzda sipariş verme zorunluluğunuz yoktur.
  • Farmasiye üye olduğunuzda 45 gün içinde aktif olmazsanız üyeliğiniz askıya alınır. 
  • Eğer Farmasi ‘ye üye olup bir ay içerisinde aktif olursanız, yani ilk ay içerisinde sipariş alışveriş yapmanız halinde üyeliğiniz 6 ay sistemde kalır. 6 içinde hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz askıya alınır.

Girişimcinin son sipariş tarihinden itibaren 6 ay süre ile sipariş vermemesi veya kapanmış olan kaydını yenilememesi halinde Girişimcinin kaydı otomatik olarak askıya alınır. Girişimci tekrar kayıt yenilemek istediği zaman önceden kendisine bağlı olan üye grubunu kaybeder. Girişimci tekrar kayıt yaptırdığı takdirde, dilediği kişinin grubuna dahil olabilir. Tekrar kayıt yenilemek isteyen Girişimcinin borcu olduğu takdirde, kayıt yenileme işlemi borcun ödemesi yapıldıktan sonra gerçekleştirilir. Bu şartlar yerine getirilmediği takdirde Farmasi’nin Girişimcinin üyeliğini tekrar askıya alma yetkisi bulunmaktadır.

Farmasi üyeliğiniz askıya düştükten sonra sipariş girmek isterseniz, mevcut siparişinizle ile birlikte üyeliğinizi tekrar aktifleştirirsiniz. Kaydınız aktifleştiği ayın kayıt ücreti ne ise siparişinize bu ücret eklenecektir.

Eğer üyeliğinizi hemen iptal etmek istiyorsanız, Farmasi üyelik iptali yada Farmasi üyelik İstifası konu başlığı ile ad – soyad – tc numaranız ile şirkete mail atmanız gerekmektedir.

Örnek:

İstifa Maili

bilgi@farmasiint.com

  • Farmaside olan kaydımın ………….sebebinden dolayı silinmesini rica ederim.
  • Ad Soy…
  • TC Numaram…

Farmasi üyelik iptali ve Farmasi üyelik istifa işlemi bu şekilde olmaktadır.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız online katalog sayfamızı inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi üyesi olmak istiyorsanız Farmasi kayıt formunu doldurmanız yeterli.