FARMASİ ÜYE OL

Hayallerine ulaşmak için Farmasi girişimcisi ol

Sitemiz üzerinden yapacağınız başvurusundan çok kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçilir. Farmasi hakkında detaylı bilgilendirme sonrası üyeliğiniz aktif edilir. Belirtmiş olduğunuz telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifreyle anında sisteme girip sipariş verebilirsiniz.
FARMASİ ÜYELİK FORMU

Farmasi üyelik için zorunlu ve tek şart; üye adayının 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmasıdır.

Üye Ol

En kısa sürede size döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

  Sıkça Sorulanlar

  Farmasi üyelik hakkında sıkça sorulan sorular.
  1Farmasi’ye üyelik ücretli mi?
  Farmasi’ye üye olmak tamamen ücretsizdir.
  2Farmasi neden TC kimlik istiyor?
  Doğrudan satış şirketlerinin tabi olduğu 14.01.2015 tarih ve 29236 sayılı resmi gazetenin iş yeri dışında kurulan sözleşmeler gereği madde 25/10 ve sahi mevzuata uygun üyelik kaydı yapılabilmesi için 18 yaşını doldurmuş olduğunuzun yasal ve zorunlu teyidi, kimlikte yer alan isim, soy isim, dtarihi ve tckn alanlarının nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü resmi web sitesi üzerinden doğrulanması ile mümkündür.
  3Farmasi üyelik şartları nelerdir?
  Farmasi üye adaylarından üyelik için zorunlu olarak aradığı tek şart; üye adayının 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmasıdır.
  4Farmasi üyelik için istenen bilgiler nelerdir?
  İsim, Soyisim, Doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl), Adres, Telefon, TC bilgilerinizin olması yeterlidir. TC vatandaşı değilseniz; size TC kimlik numarası yerine geçmesi için verilen numara ile kayıt olabilirsiniz.
  5Her ay satış yapmak sipariş vermek zorunlu mu?
  Hayır. Her ay sipariş vermek, satış yapmak zorunlu değildir. İhtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.
  6Farmasi’ye giriş nasıl nasıl yapılır?
  www.farmasiint.com web sitemizden giriş yaparak girişimci girişi bölümüne tıklayıp TC kimlik numaranızı yazıp şifreniz ile sayfanıza giriş yapabilirsiniz.