Farmasi Ödeme Şekilleri

Farmasi banka bilgileri ve ödeme seçenekleri nelerdir? Farmasi sipariş ödemeleri kredi kartı, kapıda ödeme ve havale ile ödeme şekli nasıl oluyor?

1- Kredi Kartı İle Ödeme

Farmasi sepetinize ürünleri eklediniz. Hediyelerinizi seçtiniz. Ürünlerin teslim edileceği adresi tanımladınız yada seçtiniz. Hangi kargo ile gelmesini istiyorsanız onu da belirlediniz. Son olarak sistem sizi ödeme ekranına kadar getirecektir.


Farmasi Kredi Kartı İle Ödeme

Ödeme kısmında size 2 ödeme seçeneği sunacaktır. Pencerede ‘Kapıda Ödeme’ ve ‘Kart ile Ödeme’ seçeneğinde kart ile ödeme seçtiğinizde; Kart sahibinin adı ve soyadı, kart numarası, kartın son kullanım tarihi ve son olarak da kartın arka yüzünde bulunan 3 rakamlı olan güvenlik kodunuz yazınız.

Kart sahibinin telefonuna 3d güvenlik sms’i gidecektir. Kişi gelen sms de bulunan şifreyi yazması durumunda sipariş onaylanacaktır.

KREDİ KARTI ile tek çekimde bütün kartlar kullanılmaktadır. Ancak Kart Ödeme Tipi ”Taksitli Satiş” seçilirse Yapı Kredi Word Cart, Finans Bank Card, Finans ve İş Bankası Maximum kartlarına taksit yapma imkanı bulunmaktadır.

NOT: Farmasi kart ile ödeme yaparken bankamatik kart yanı maaş kartı diye bilinen kart ile de ödeme yapmanız mümkündür. Banka kartınızın yada kredi kartınızın internet alışverişine açık ve bakiyede limit olması gerekmektedir.

2- Kapıda Ödeme

Farmasi kapıda ödeme; Farmasi’den sipariş vermeniz durumunda ödemeyi kapıda nakit olarak ödeme yönteminin ismidir.

Farmasi’den yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kapıda ödeme yapılamaz. Siparişinizin 500 TL’yi geçmesi durumunda ‘Kapıda Ödeme’ ekranı karşınıza çıkmayacaktır. Bu durumda ödemenizi kredi kartı ile yada siparişini bölerek sorunuzu çözebilirsiniz. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerde KARGO ÜCRETİ ödemek istemiyorsanız alışverişinizi kredi kartı ile gerçekleştirmeniz gerekiyor.

NOT: Kargo firmaları asıl işlerinin taşımacılık olduğunu, asıl işlerinden ayrı olarak tahsilat yaptıklarını belirterek bunun ücretini talep etmektedirler.

3- Havale Yoluyla Ödeme

Farmasi kişisel sayfanıza üzerinden Havale yolu ödeme seçeneğini seçerek siparişinizi onaylarsınız. Verilen sipariş numarasını not alıp havale ödemelerinizi anlaşmalı bankalarımız İş Bankası ve Akbank tarafından yapabilirsiniz.

Ödemenizi yaparken mutlaka..!

  • Girişimci Numarası
  • TC kimlik numarası
  • Sipariş no su Dekonta yazılmalıdır.

Havale ödemelerinizi internet bankacılıktan da yapabilirsiniz.

Farmasi Banka Bilgileri

PTT Bank
ŞUBE: -
IBAN: TR710080701233606198722001
Hesap No: 6198722
AK Bank
ŞUBE: 0798 – DOĞU KURUMSAL
IBAN: TR660004600798888000232398
Hesap No: 232398
İş Bank
ŞUBE: 1381- DUDULLU TİCARİ
IBAN: TR380006400000113810029248
Hesap No: 0029248
QNB Finanbank
ŞUBE: PENDİK
IBAN: TR050011100000000025464567
Hesap No: 25464567

Farmasi sitesi güvenilir mi?

Farmasi, web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde anlaşmalı olduğu bankalar tarafından Sanal POS ile sizlere güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır. İnternet üzerinden verilen siparişlerde danışmanın kredi kartı bilgileri güvenlik açısından sisteme kayıt edilmez, danışman her sipariş girişinde kredi kart bilgilerini girmek durumundadır. Günümüzde elektronik ödeme sistemleri son derece karmaşık şifreleme ve güvenlik algoritmalarını standart olarak kullanılmaktadır.

İnternet üzerinde yapılan kredi kartı işlemlerinin güvenliği

  1. Premium SSL veya SET adı verilen güvenli şifreleme teknikleri ile sağlanır.
  2. Premium SSL güvenlik sertifikası ile alışverişlerinizi gerçekten Farmasi de yaptığınızı belgelemektedir.
  3. Farmasi web sitesinde yer alan kişisel bilgileri, kart numarası ve şifreleri bilgilerini kayıt etmez.

Sıkça Sorulan Sorular

1Farmasi siparişi kaç günde gelir?
Siparişleriniz yoğunluğa bağlı olarak üç ile yedi iş gününde tarafınızdan seçilen anlaşmalı kargo firmalarımız tarafından adresinize teslim edilecektir.
2Farmasi siparişimi nasıl iptal edebilirim?
Siparişlerinizi kendiniz sipariş girildikten sonraki ilk 120 dakika içerisinde iptal edebilirsiniz. Sipariş takip bölümünde ilgili sipariş yanında İPTAL ET butonu yer almaktadır. Bu butona tıkladığınızda iptal nedeninizi yazmanız gerekmektedir. Sonrasında siparişiniz iptal edilmiş olacaktır. İptal süresi dolmuş olan siparişlerin iptal işlemleri gerçekleştirilememektedir.
3Farmasi’de ürün iadesi veya değişimde kargo ücreti var mı?
Hayır, ürün iade ve değişim işlemleri ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları aracılığı ile firmamıza gönderilen ürünlerden kargo ücreti de dahil olmak üzere herhangi bir ücret alınmamaktadır. Ürün iade işlemlerinde sadece Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile firmamıza ürünü ücretsiz gönderebilirsiniz.
4Farmasi siparişimi nasıl takip edebilirim?
Girişimci sayfanıza giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan “Siparişlerim” sekmesine tıkladığınızda açılan sayfada geriye dönük sipariş dönemini seçtikten sonra takibini yapmak istediğiniz sipariş numarası ile aynı hizada bulunan Kargo Takibi üzerine tıkladığınızda açılan sayfadan siparişinize ait kargo durum detayını gözlemleyebilirsiniz.
5Farmasi kargo sıfırlama ürünü nedir?
Girişimciler tarafından verilen sipariş tutarlarının, kargo limitlerinin altında kalması durumunda, kargo ücreti olarak yansıyan ücretin yerine göndermiş olduğu ürüne ‘‘Kargo Sıfırlama Ürünü” denir.
6Farmasi kargo ücreti var mı?
Kredi kartı ile yapılan 120 TL altındaki siparişler ve kapıda ödeme ile gerçekleşen tüm siparişlerde kargo ücreti alınmaktadır.
7Farmasi’de kaç TL üzeri kargo bedava?
Sadece kredi kartı ile yapılan 120 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.