Farmasi Almanya Üyelik

Farmasi Almanya Üyelik & Kayıt Başvuru Formu

Farmasi Almanya da üyelik kayıt ve satış oluşturabilmeniz için ön başvuru formunu doldurup ön kaydınızı yapabilirsiniz. Yetkili danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişim kuracaklardır.

ÜYELİK FORMU

Ön başvuru ile WhatsApp grubumuza katılın.

  Farmasi nedir?

  Farmasi; doğrudan satış iş modelini uygulayan, İstanbul Ömerli’de 100 bin metre kare alana kurulu Avrupa’nın en büyük entegre tesisine sahip olan yerli ve milli şirkettir.

  Farmasi, Farmasotik; ilaç kalitesinde kozmetik üretim anlayışı ile herkesin hayatına dokunabilen, dünya standartlarında kalite belgeleri ve sertifikalara sahip bir marka.

   

  Farmasi Kozmetik

  Farmasi hakkında bilinmesi gerekenler

  8

  Sertifika


  Dünya standartlarında sertifikalar
  12

  Kalite Belgeleri


  Tescilli belgeli yüksek ürün kalitesi
  9

  Fabrika


  Avrupa'nın en büyük entegre kozmetik üretim tesisi.
  125

  Ülke


  125 ülkeyle doğrudan ticaretle ihracat şampiyonu.
   

  Sıkça Sorulanlar


  Farmasi Almanya üyelik, kayıt işlemleri hakkında sıkça sorulan sorular.
  1Almanya’da bulunan kişileri Türkiye’den üye yapabilir miyim?
  Türkiye’de bulunan Farmasi üyeleri Almanya’da bulunan kişileri üye- kayıt yapabilmelerinin önünü açmaya çalışmaktadır. Farmasi sistemlerini bu doğrultuda çalışacak şekilde ayarlamaya çalışmaktadır. Farmasi üyesi Almanya’da bulunan akraba yada tanıdıklarını üye yapma şansı bulacaktır.
  2Almanya’da Farmasi yapabilir miyim?
  Almanya’da bulunan ve herhangi bir işte çalışanlar aynı zamanda ‘Mini Job’ da çalışabilirler. Bu çalışımış oldukları ‘Mini Job’ ücretide 400 Euro’yu geçemez. Geçtiği takdirde sigorta ve vergi ile karşılaşırlar. Eger Farmasi yaptıklarında senelik Farmasi’den 17.000 Euro’yu geçmezse herhangi bir sorun olmayacaktır.
  3Farmasi girişimcisi ne demektir?
  Farmasi firmasına ürün siparişi veren, üye olan herkes girişimci olarak kabul edilmektedir.
  4Farmasi de kendi sayfama nasıl giriş yapabilirim?
  www.farmasiint.com web sitemizden giriş yaparak girişimci girişi bölümüne tıklayıp TC kimlik numaranızı yazıp şifreniz ile sayfanıza giriş yapabilirsiniz.
  5Farmasi’de her ay sipariş vermek zorunlu mu?
  Hayır. Her ay sipariş vermeniz gerekmez. İhtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz.
  6Farmasi ile nasıl para kazanılır?
  Farmasi’de iki türlü para kazanabilirsiniz. Birincisi, indirimli aldığınız ürünleri katalog fiyatından çevrenizde satarak, ikincisi, üye olduktan sonra kendinize üyeler yaparak toplam alışveriş cirosundan kazanırsınız. Uzman girişimcilerimizin size ayrıntılı bilgi vermesini istiyorsanız sitemizde yer alan üyelik başvuru formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.