ÜYE OLUN

En kısa sürede size döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

  Farmasi Adana

  Farmasi ürünleri %40'a varan indirimli satın almak, yeni üyelere özel sunulan başlangıç seti, teşvik hediyeleri ve pek çok fırsat için Farmasi Adana sponsorluğunda üyelik başvuru formunu doldurmanız yeterli.

  Farmasi nedir?

  Farmasi %100 Yerli Sermaye ile kurulmuş bir Türk Şirketidir.

  Farmasi, Dr. Cevdet Tuna Tarafından kurulmuş ve bir çok test aşamasından geçerek bitkisel ürünlerden elde edilmiş parfüm, temizlik malzemeleri, bitkisel gıda takviyeleri, makyaj malzemeleri ve kişisel bakım hijyen ürünleri üretmektedir.

  Farmasi’ye üye olarak kişisel kullanımınız için aldığınız ürünleri katalog fiyatından daha ucuza satın alabilir, alt ekibinizi oluşturarak satışlardan prim kazanabilir veya katalog fiyatına sattığınız ürünleri temsil fiyatına alarak kar elde edebilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi helal gıda sertifikalı ve zararlı kimyasal madde içermeyen son derece kaliteli ürünlerdir.

  Yüksek Ürün Kalitesi

  Tüm dünyada doğrudan satış iş modeli ile faaliyet gösteren Farmasi Kozmetik ürettiği ürünlerinde; paraben, triklosan, ağır metal, SLS, GMO, Fosfat, Formaldehit, Fitalat, hayvansal içerik bulunmamaktadır. Yine ürünlerde nesli tükenmekte olan bitkiler kullanılmaz. Farmasi kurucu Dr.C.Tuna'nın 10 altın kuralı doğrultusunda vegan ürünler üretir.

  Kalite Belgeleri

  Farmasi, ISO-9001 belgesi, ISO-27001 belgesi, GMP Belgesi (İyi Üretim Uygulamaları Belgesi), Helal Sertifikası, Sağlıklı İş Yeri Sertifikası ve Güven Damgası ile üretimin ve ürünlerinin kalitesini resmileştirmiştir.